S Eurobusom ďaleko nedocestujete

Autor: Alexandra Fabryová | 23.8.2013 o 14:31 | Karma článku: 11,72 | Prečítané:  1605x

Stojím na zastávke v Spišskom Štvrtku a autobus, na ktorý čakám, preletí okolo mňa 70 km rýchlosťou. Ani náznak pribrzdenia, nie to ešte zastavenia.

V poriadku, tak zavolám na kontaktné telefónne číslo Eurobusu pre vyriešenie. Prepoja ma na operátora, ktorý sa predstavil pod menom Koreň. Namiesto riešenia mojej sťažnosti operátor evidentne kryje šoféra
s tým, že ja som nestála tam, kde som stáť mala. To je zaujímavé, pretože podľa cestovného poriadku, ktorý má Eurobus vypísaný na internete, má zastávka názov Spišský Štvrtok Benzinol a na tej som stála. Pán Koreň však na mňa kričí ako na 5 ročné decko s tým, že autobusy z Hrabušíc stoja pri reštaurácii. 

Tak sa idem pozrieť k spomínanej reštaurácii a aké prekvapenie na mňa čaká. Ani náznak po nejakej značke, nie to ešte zastávke, že som čakala na nesprávnom mieste. Keďže nie som zo Spišského Štvrtku, ako mám vedieť, že autobus stojí na neoznačenom mieste namiesto regulárnej zastávky, ktorú má Eurobus vyznačenú vo svojom cestovnom poriadku.
A tak volám operátora ešte raz. Odpinká ma s tým, že značky sú v správe obce, on s tým nemá nič a ak chcem, tak sa môžem sťažovať tam.

Takže suma summarum, Eurobus ma nedopravil kam mal, čím mi narobil komplikácie a ešte som aj prišla k finančnej strate, minula som kredit, keď som volala operátorovi.
Politika Eurobusu je teda jasná. Jazdíme a stojíme si ako chceme a ak náhodou niekto zavolá na zákaznícku linku, zvrieskame ho ako malého sopliaka.
O náhrade škody nejdem písať, to je reálne ako zníženie daní. Ale minimum, čo operátor mohol urobiť, je aspoň to ospravedlnenie sa za vzniknuté problémy a škody. To by ale pán Koreň musel mať aspoň základy slušnosti, ktoré sa učia v škôlke a nepracovať pre Eurobus.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Poliaci vyšetrujú Štrougala. Na Slovensku sú zločiny premlčané

Poľsko rieši štyri prípady usmrtenia ľudí elektrinou na hranici s ČSSR. Na slovenskej časti hranice s Rakúskom ich zomrelo vyše štyridsať.

KOMENTÁRE

Pripomeňme si, že režim bol naozaj zločinecký

Námietka, že ÚPN v Poľsku má väčšie právomoci, je nemiestna.

TECH

Veľký objav astronómov, ďaleké planéty môžu mať vodu aj život

V systéme Trappist-1 je sedem Zemi podobných planét.


Už ste čítali?